Paslaugos


Projektai


Apie mus

Turėdami tiek nedaug laiko ir tiek daug idėjų, privalome spręsti problemas su kuriomis susiduriame kuo greičiau, efektyviau ir inovatyviau. Dėl to, turėdami idėją, nesvarbu ar išgrynintą, paruoštą, ar abstrakčią, privalome ją įgyvendinti rinkdamiesi specialistus, kurie supras mūsų norus ir padės idėjai materializuotis.

Tikriausiai dėl šios priežasties esate mūsų Meistrų grupės tinklalapyje. Jūs atvykote čia, kad išsiaiškintumėte ar mes teikiame visas statybos paslaugas, ar dirbsime atsakingai ir laikysimės terminų. Galime, Jus, nudžiuginti – taip ir dar daugiau. Meistrų specialistai myli savo darbą ir visada pirmoje vietoje laiko svarbiausias statybos versle vertybes – Kruopštumas, Atsakingumas, Sąžiningumas ir Laiko bei terminų suvokimas.

Meistrų grupės misija. Kodėl mes esame?

Teikti klientams kokybiškas statybų, projektavimo, vidaus apdailos bei geodezijos paslaugas visoje Lietuvoje.

Tai reiškia, jog mes visada atsižvelgiame į klientų poreikius, kokybiškai ir terminams nepasibaigus atliekame darbus.

Norėdami ir toliau sėkmingai dirbti, išsikėlėm sau tokius tikslus:

  • Atliekant projektavimo ir statybos darbus atitikti pačius aukščiausius reikalavimus ir teikti statybų sferoje aukštos kvalifikacijos pagalbą;
  • Sudaryti optimalias sąlygas efektyviai bei saugiai dirbti, užtikrinti profesinį tobulėjimą ir asmenybės augimą;
  • Teisingai įvertinti darbų terminus ir visada jų laikytis, formuoti korektišką, pagarbų požiūrį į atliekamą darbą, įstatymus, moralinius ir visuomeninius principus;
  • Visada įsitikinti atliktų darbų kokybe pakartotinai viską patikrinant su klientu, rūpintis aplinkos apsauga ir saugoti ją, naudojant šiuolaikišką, ekologiškai saugią techniką.