Paslaugos


Projektai


Apdaila

Dar prieš prasidedant statybos ir projektavimo darbams svarbu pradėti galvoti apie projekto vidinę dalį. Pastato vidaus apdailos darbai yra neatsiejama statybų dalis, kurioje turi darbuotis patyrę bei kruopštūs specialistai. Meistrų grupės padalinys “Apdailos darbai” atsakingai žiūri į kiekvieną šios srities darbą nuo A iki Z.

Atliekami tokie standartiniai vidaus apdailos darbai:

Gipskartonio montavimas, plytelių klijavimas, dažymo darbai, grindų dangos montavimas, grindų betonavimas ir  durų montavimas.

Visi šie apdailos darbai atliekami vadovaujantis pagrindiniais Meistrų grupės principais - visada kruopštus ir atsakingas darbas, kuris niekada neviršija sutartyse nustatytų terminų. Tačiau, tai tik vidaus apdailos sprendimai, kurie vadovaujami klientų norų tampa estetiška ir ilgalaike erdve paruošta pilnam įrengimui. Šiame fone gyventojai galės įsirengti namus apie kuriuos svajojo jau ilgai. Bet tik paruošti viską baldams ir aksesuarams neužtenka. Norint gyventi pilnai įrengtame ir funkcionuojančiame name būtina įrengti elektrą, šildymą ir kitas technologijas padedančias patogiau gyventi. Ši vidaus apdailos darbų dalis reikalauja specifinių žinių ir gebėjimų, o jas pritaikius galima įrengti inovatyvų, patogų bei modernų namą. Norint įrengti tokį namą, atliekami šie Meistrų grupės apdailos darbai: šildomų grindų montavimas, ventiliacijos montavimas, elektros instaliacijos darbai ir santechnikos darbai. Bet nevisada tenka atlikti apdailos darbus, kartais reikia ir nugriauti seną apdailą ar pastatą, kad būtų galima pastatyti naują. Todėl, Meistrų grupė teikia  ir tokias paslaugas:  įvairaus tipo statinių, pastatų griovimo darbai.